Chciałabym aby sesja w studio była świetną zabawą dla wszystkich. Wiem, że pozowanie przed obiektywem w warunkach studyjnych nie jest czymś naturalnym i większość osób czuje się wtedy bardzo spięta (tak jak zresztą i ja), dlatego staram się aby każdy odwiedzający moje studio poczuł się w nim swobodnie i naturalnie. Niczego nie narzucam, a jedynie sugerują dobór odpowiedniego stroju lub pozę. Rozmawiam z każdym modelem, obserwuję i wychwytuję u niego jego najpiękniejsze cechy.

-JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?-

Na sesję w studio najlepiej sobie przygotować kilka strojów. Kobiety mogą pomalować się nieco mocniej niż na co dzień. W przypadku sesji rodzinnych doradzam, żeby kolorystyka i styl ubrań pasowały do siebie. Do sesji studyjnych najlepiej jak dzieciaki zabiorą jedną ze swoich ulubionych zabawek, dzięki której będzie im łatwiej na początku w nowej sytuacji. Posiadam mnóstwo strojów i gadżetów do sesji dziecięcych. W trakcie tych sesji robię wszystko żeby dzieci nie traciły dobrych humorów – zawsze mam coś w zanadrzu 😉

Jeśli chodzi o sesje ciążowe to doradzam żeby panie, które chciałyby pokazać nieco więcej ciała powinny pamiętać żeby przed sesją zadbać o nawilżenie skóry tak żeby była bardziej błyszcząca i pięknie odbijała światło studyjne. Pamiętajcie żeby na sesję zabrać:

  • szczotkę do włosów
  • puder transparenty
  • błyszczyk lub pomadkę nawilżającą do ust

Do sesji portretowej dobrze jest przygotować się nawet dwa dni wcześniej. Zrobić piling twarzy i dekoltu oraz dobrze nawilżyć skórę. Oczywiście każde zdjęcie poddaję profesjonalnej i starannej obróbce w programie graficznym ale nic nie zastąpi piękna natury.